USŁUGI I CENY

Sprzedaję wydruki w otwartych i limitowanych edycjach. Rozmiary są różne. Aktualne obrazy można zobaczyć w zakładce WYDRUKI

Dostępne również zdjęcia na sprzedaż - ZDJĘCIA STOKOWE w dwóch licencjach: standardowej i rozszerzonej.

Od maja 2020 roku współpracuję  z RedbubbleSociety6ZazzleRageOnThreadlessArtofwhereBonfire, gdzie projektuję ubrania i akcesoria umieszczając na nich własne fotografie i grafikę. Wszystkie zaprojektowane rzeczy możesz zobaczyć i kupić w moim SKLEPIE


Oprócz powyższych usług, wykonuję sesje portretowe w studio w Warszawie (do wyboru białe/czarne tło), w plenerze lub u domu fotografowanej osoby. 

Zapis na sesję po wcześniejszym uzgodnieniu. E-mail: maria.rzeszotarska@hotmail.com

DOSTĘPNE PAKIETY:

Pakiet "Standard"

Sesja w ciągu 1 godziny + 5 fotografii w autorskiej obróbce (z minimalnym retuszem) w wersji kolorowej, wysłane drogą mailową + wydrukowane zdjęcia w rozmiarze 13x18 cm.
Koszt sesji studyjnej: $100. Czas oczekiwania na zdjęcia: 1 godzina
Koszt sesji plenerowej: $150. Czas oczekiwania na zdjęcia: 1-1,5 godziny

Pakiet "Standard+"

Sesja w ciągu 1 godziny + 10 fotografii w autorskiej obróbce (z minimalnym retuszem) w wersji kolorowej i czarno-białej, wysłane drogą mailową i zapisane na płycie CD + wydrukowane zdjęcia w rozmiarze 13x18 cm.
Koszt sesji studyjnej: $200. Czas oczekiwania na zdjęcia: 1,5 godziny
Koszt sesji plenerowej: $250. Czas oczekiwania na zdjęcia: 1,5-2 godziny

Pakiet "Premium"

Sesja w ciągu 1,5-2 godziny + 20 fotografii w autorskiej obróbce (z minimalnym retuszem) w wersji kolorowej i czarno-białej, wysłane drogą mailową i zapisane na płycie CD + wydrukowane zdjęcia w rozmiarze 13x18 cm + album fotograficzny + 1 fotoobraz w ramce drewnianej w rozmiarze 21x29,7 cm.
Koszt sesji studyjnej: $350. Czas oczekiwania na zdjęcia: 1,5-2 godziny
Koszt sesji plenerowej: $400. 
Czas oczekiwania na zdjęcia: 2-2,5 godziny

Pakiet "Bez ograniczeń"

Pakiet przeznaczony dla osób, które chcą otrzymać dowolną ilość zdjęć, bez obróbki i bez wydruku. Wybrane fotografie wysłane drogą mailową lub bezpośrednio na komputer klienta po zakończeniu sesji zdjęciowej.
Koszt 1 godziny pracy fotografa: $50
Koszt każdego wybranego zdjęcia: $10